Poduzeće za projektiranje u graditeljstvu  Zagreb, Selska cesta 90A


Miljenko Srkoč dipl.ing.građ.
- ovlašteni inženjer građevinarstva, br. 712
- ovlašteni revident za betonske i zidane konstrukcije, red. br. evidencije 81/15 od 3.9.2015.
Telefon: +385 1 3033 352
E-mail: miljenko@smagra.hr

Josip Mihaljević dipl.ing.građ.
- ovlašteni inženjer građevinarstva, br. 2276
Telefon: +385 1 3033 357
E-mail: josip@smagra.hr

Diana Užarević dipl.ing.građ.
Telefon: +385 1 3033 360
E-mail: diana@smagra.hr

Ema Šimić dipl.ing.građ.
- ovlašteni inženjer građevinarstva, br. 4624
Telefon: +385 1 3033 353
E-mail: ema@smagra.hr

Ceca Vasilova Klepić mast.ing.građ.
Telefon: +385 1 3033 360
E-mail: ceca@smagra.hr

Maja Mandić mag.ing.aedif.
Telefon: +385 1 3033 354
E-mail: maja@smagra.hr


design MidiCOM 2005  copyright Smagra 2005
OK
Ova web stranica koristi kolacice (cookies). Nastavkom pregleda ove web stranice pristajete na korištenje kolacica.